DOLAR

18,6443$% 0.02

EURO

19,4227% -0.04

STERLİN

22,5834£% -0.18

GRAM ALTIN

1.051,02%-0,01

ÇEYREK ALTIN

1.699,00%-0,06

BİTCOİN

307257฿%-0.15453

İmsak Vakti a 06:26
Bursa KAPALI
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

2.Lig’deki Bursa ekibinin kupa günü

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu bugün başlarken, Bursa ekiplerinden İnegölspor, BC Group Ağrı 1970’i ağırlayacak.

Yayın: 27.09.2022 10:21 - Güncelleme: 27.09.2022 10:22

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu bugün başlarken, temsilcilerimizden İnegölspor, BC Group Ağrı 1970’i ağırlayacak.

İnegöl İlçe Stadı’nda saat 13.00’te başlayacak karşılaşmayı Kırıkkale Bölgesi C Klasmanı hakemi Uğurcan Gökler yönetecek. Bordo beyazlı temsilcimiz tek maç eleme sistemine göre oynanacak karşılaşmayı kazanıp adını 3. tura yazdırmak istiyor.

13.00/A Spor

Kupada 2. tur başlıyor

BUGÜN
13.00 İnegölspor-BC Group Ağrı 1970 (A Spor)
14.30 Ankaraspor-Kepez Belediye
14.30 C.Z.Kömürspor-Gümüşhane SF
15.00 Somaspor-Efeler 09
15.00 Kocaelispor-Ayvalıkgücü Bld. (A Spor)
17.30 Bİ Balıkesirspor-Hacettepe 1945 (A Spor)

YARIN
13.00 GMG Kastamonu-Nevşehir Bld. (A Spor)
14.00 Adıyaman FK-Bartınspor
14.00 Pazarspor-Mazıdağı Fosfatspor
14.30 Kırşehir Futbol-Kilis Bld.
14.30 Niğde Anadolu FK-Yomraspor
14.30 Ankara Demirspor-Karaman FK
14.30 Serik Bld.-1954 Kelkit Bld.
14.30 1922 Konyaspor-K.Karaköprü Bld.
14.30 Etimesgut Bld.-Yalovaspor
15.00 Kuşadasıspor-Bulvarspor
15.00 Uşakspor-Malatya Arguvanspor
15.00 Hİ Afyonspor-Amberçay Eynesil Bld.
15.00 E.Velimeşe-Elazığ Karakoçan FK
15.00 Sarıyer-B.Tepecikspor
15.00 Çatalcaspor-B.Sapanca Gençlik
15.00 EG Nazilli Bld.-GP Şile Yıldız
15.00 W.Kırklarelispor-Siirt İl Öİ (A Spor)
17.30 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (A Spor)
20.00 Bursaspor-Boyabat 1868 (A Spor)

PERŞEMBE
14.00 Diyarbekirspor-Kars 36 (A Spor)
15.00 Bld. Derince-Amasyaspor FK
17.00 Menemen FK-Bigaspor (A Spor)
20.00 Eskişehirspor-1984 Muşspor (A Spor)

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Caner Erkin’den Hamit Altıntop’a tepki

HIZLI YORUM YAP