GÜNCEL BURSA BURSASPOR EKONOMİ DÜNYA MAGAZİN YAŞAM SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT SPOR TEKNOLOJİ COVİD-19
Bursa
14°
Açık
DOLAR 7.82
EURO 9.36
ALTIN 449.83
BİST $18.089
z

enBursa.com 3 yaşında...Bursa siyasetinden kutlama mesajları

29 Ekim 2020 Perşembe, 13:59

29 Ekim 2017'de yayın hayatına başlayan enBursa.com, Cumhuriyet'in 97. yılında 3. kuruluş yıldönümü heyecanını yaşarken Bursa siyasetinden de çok sayıda kutlama mesajı geldi.

Haberi Paylaş
enBursa.com 3 yaşında...Bursa siyasetinden kutlama mesajları

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE BURSA MİLLETVEKİLİ LALE KARABIYIK

"EnBursa.com, kuruluşunun 3. Yılında sadece Bursa’nın değil, ülkemizin de enleri arasında önemli bir yere ulaştı. Tarafsız ve özgür bir habercilik anlayışıyla yayınlarınıza ve bizleri bilgilendirmeye devam edeceğiniz, başarılı yıllar diliyorum."

İYİ PARTİ TBMM GRUB BAŞKANI İSMAİL TATLIOĞLU

"Gerçekten kamuoyunda önemli bir unsur medya ve özellikle Türkiye’de son 10 yıldır giderek artan bir baskılama içerisinde kalan bir yapı. Bu nedenle de önemi daha önceki yıllara göre giderek artan, fazlalaşan, özellikle kamuoyu adına denetim görevini yapma konusunda tüm çağdaş dünyada birinci derecede önemli olan medya acısından enBursa.com, özellikle Bursa’da yerel medya adına nefes oldu. Ciddi bir denetim alanı oluşturdu.  O nedenle de Bursa için bir kazanım, medya içinde, Türkiye içinde bir kazanım. Medyanın hem idari hem siyaseti halk adına denetleyen bir fonksiyonu var. Bu fonksiyonu en iyi şekilde yerine getirdiğini şahitlik ettik. İnşallah buradan sonra da giderek başarısının artmasını bekliyoruz ve biz bütün bu anlamda denetimci medyayı ve enBursa.com’u destekliyoruz"

CHP PM ÜYESİ VE BURSA MİLLETVEKİLİ NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU

"Basın ilkelerine bağlı gazetecilik anlayışıyla yola çıkan EnBursa'nın üç yıllık çalışmasını takdirle izledik.

Üçüncü yılınızı kutluyor, meslek yaşamınızda aynı anlayışla nice yıllar diliyoruz."

CHP BURSA İL BAŞKANI İSMET KARACA

"İnternetin hayatımızda kapladığı alan arttıkça, medyada ulusal-yerel ayrımının da ortadan kalktığına tanık olduğumuz bugünlerde, Enbursa.com haber sitesinin de özgün habercilik yaklaşımlarıyla kendi alanında fark yarattığını görüyoruz. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Enbursa.com, ilkeli, tutarlı ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının dile getirilmesi adına başarılı bir gazetecilik yapmaktadır. 
Bu duygu ve düşüncelerle Enbursa'nın 3'ncü yıldönümünü kutlar; başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim." 

İYİ PARTİ BURSA İL BAŞKANI SELÇUK TÜRKOĞLU

“enBursa.com, medyanın sesinin kısıldığı, halkın haber alma hakkının ortadan kaldırıldığı, medya özgürlüğünün iktidar eliyle yok edildiği bir dönemde kamuoyunun umudu olarak doğmuş, gerçeklerin aynası olmuştur. enBursa, gerek kurulduğu günden beri, gerekse özellikle EA Medya bünyesine katıldığından bu yana hızla güçlenerek bu günlere gelmiş, halkın gözü, kulağı, sesi, nefesi olmuştur. Demokrasilerin olmazsa olmazı Yasama, Yürütme, Yargı ile birlikte 4. Güç olarak tanımlanan bağımsız medyadır ve yönetenlere düşen de, basın özgürlüğünü evrensel standartlara yükseltmektir. Bu anlamda medyada güçlü kadrosu, ses getiren objektif haberciliği ve tarafsız yayın politikasıyla, digital medya alanında haklı bir teveccüh gören EnBursa’yı İYİ Parti Bursa Teşkilatlarımız adına kutluyor, yayın hayatı boyunca başarılarının artarak devamını diliyorum”

GELECEK PARTİSİ BURSA İL BAŞKANI ALPASLAN YILDIZ

"Kuruluşundan bu yana ilkeli ve objektif yayıncılık anlayışı ile saygın bir Medya kuruluşu oldunuz bu vesile ile ENbursa.com 'un  3. yayın yıl dönümünü içtenlikle kutlar,  yönetim kurulu Başkanı Emin ADANUR beyin şahsında tüm yönetici ve basın emekçilerini  tebrik eder nice başarılı yayın yılları dilerim."

DEVA PARTİSİ BURSA İL BAŞKANI SERKAN ÖZGÖZ

"DEVA Partisi Bursa İl Başkanlığı olarak Kuruluşunuzun 3. Yılını tebrik ediyoruz. Özgür basının demokrasimiz en önemli önceliği olduğunun bilincinde olarak Bursa ve ülke gündemine yaptığınız değeri büyük katkılar için emeği geçen tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.
Nice yıllara EnBursa."

ENBURSA.COM 3 YAŞINDA...KENT DİNAMİKLERİNDEN KUTLAMA MESAJLARI...HABERE GİT

Yorum Yapın

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!


Kuş gribi kabusu geri döndü

Kuş gribi kabusu geri döndü

Gece öldürüldü, yasak bitince bulundu!

Gece öldürüldü, yasak bitince bulundu!

Yan bakma kavgasına kan aktı

Yan bakma kavgasına kan aktı

Araçlar karla kaplandı

Araçlar karla kaplandı

Çok Okunan Haberler

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler