GÜNCEL BURSA BURSASPOR EKONOMİ DÜNYA MAGAZİN YAŞAM SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT SPOR TEKNOLOJİ COVİD-19
Bursa
19.31°
Açık
DOLAR 8.29
EURO 10.11
ALTIN 490.74
BİST 1.453

EYTSYDD'den yeni açıklama

16 Ekim 2019 Çarşamba, 16:05

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYTSYDD) Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı, sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı. Avcı, derneğe yönelik eleştirilere yanıt verdi.

Haberi Paylaş
EYTSYDD'den yeni açıklama

EYTSYDD Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı'nın açıklaması şöyle:

'ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK'

"Bu mücadelede yıllardır emek vermiş ve hala mücadelemize katkı sunan insanlarla yol aldık. Kimselerin muhatap almak istemediği bir dönemde, bu davada tüzel kimlik sahibi olmanın önemini anladığımızda, hep birlikte elimizi taşın altına koyduk ve EYTSYD DERNEĞİ'mizi kurduk.

'BÜYÜK BİR İVME KAZANDI'

Başkanlığı da bayan olması, gittiği yerlerde kabul görebileceğine olan inancımızla sevgili kardeşim, yol arkadaşım Gönül Boran Özüpak'ı getirdik. O günlere kadar bir avuç güzel insanla yürüttüğümüz bu mücadelede derneğimizin kurulmasıyla büyük bir ivme kazanarak, yurdun en ücra köşesinde dahi bilinen bir hak mücadelesi olarak, insanların bu yolda sorumluluk alma düşüncesini ortaya çıkardı.

'EN BÜYÜK PAY ÖZÜPAK'IN'

İşte o Gönül Boran Özüpak, evinden, işinden, eşinden, çocuklarından aldığı zamanları davamızın çözümü için yoğun bir performans ile yönetimimiz ve bizleri destekleyen güzel insanlarla geçirdi. Bugün bu dava eğer ülke gündemine oturup her gün konuşulan bir konu haline geldiyse bunda en büyük pay kendisine aittir. Şimdi utanmadan birçok yerde kendisine karşı yapılan hakaretler ve yakıştırmalar, bunu yapanların amacının hak aramak değil, bu onurlu mücadeleyi baltalamak amacı gütmekten başka birşey değildir.

'AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN'

'Kötü söz sahibinin' düsturuyla dimdik durarak davamızın çözümü birlik ve beraberlik olgumuzu herkese göstermeye v ede başkanımız Gönül Boran Özüpak'ın yanında olmaya devam edeceğiz. Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz. Bir lafa bakarım, bir söyleyene. işin özeti bu olsa gerek.

Yorum Yapın

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!


Gizemli hayırsever veresiye defterini satın aldı

Gizemli hayırsever veresiye defterini satın aldı

Bursaspor'un eski yıldızı Türkiye'ye geri mi dönüyor?

Bursaspor'un eski yıldızı Türkiye'ye geri mi dönüyor?

Yargıtay binasına bomba ihbarı

Yargıtay binasına bomba ihbarı

Ünlü şarkıcı dördüncü kez baba oluyor

Ünlü şarkıcı dördüncü kez baba oluyor

Çok Okunan Haberler

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler