GÜNCEL BURSA BURSASPOR EKONOMİ DÜNYA MAGAZİN YAŞAM SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT SPOR TEKNOLOJİ COVİD-19
Bursa
Parçalı Bulutlu
DOLAR 8
EURO 9.53
ALTIN 464.84
BİST $19.027
z

GESİAD Başkanı Kaya: Önemli olan çarkların dönmesi

20 Ekim 2020 Salı, 11:43

 Genç Sanayici İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği (GESİAD) Başkanı Murat Kaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, SGN Çevre ve Befaş Elektrik Elektronik’i  ziyaret etti.

Haberi Paylaş
GESİAD Başkanı Kaya: Önemli olan çarkların dönmesi

Pandeminin üyeleri üzerine yarattığı etkileri bütün yönleriyle ele alarak ve üyeleriyle çözüm yolları üzerin fikir alışverişi yapmaya devam eden GESİAD Başkanı Murat Kaya, bu kapsamda SGN Çevre firma sahibi Sudan Şahin ve BEFAŞ Elektrik Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Emin Fatih Çelik’i iş yerinde ziyaret etti.

Önemli olanın ekonomide çarkların durmadan dönmesi ve insanların ihtiyaçların karşılanması olduğuna dikkat çeken Başkan Murat Kaya, dijital alanda dönüşümün hız kazandığını söyledi. Başkan Kaya, “ Tüm dünyada olduğu gibi bizim de ülkemizde mücadele ettiğimiz covid-19’un hem sektörler hem de insanlar üzerindeki etkisini gözlemliyoruz. Bu süreçte insanların tercihleri, iletişim teknolojilerini kullanma biçimlerinde değişiklikler oldu. Sektörler bu değişikliklere uyum sağlamak için canla başla çalışıyor. Biz de üyelerimizle alışkanlıkların değişiklikleri üzerine bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Gelecekteki adımlarımızı da bu yönde atmaya özen gösteriyoruz. Tüm sektörlerin merkeze koyacağı ilk şey insan öznesi olmalıdır. İnsanlığın faydasına hangi iş yapılırsa onda katkımız olmasını arzularız” dedi.

Başkan Kaya’ya devam eden pandemi süreci içinde sektörde yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi veren üyeler, GESİAD’ı sürekli takip ettiklerini belirterek ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ettiler.

Yorum Yapın

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!


Dallas yıldızının acı günü

Dallas yıldızının acı günü

Mısır'da korkutan deprem

Mısır'da korkutan deprem

Medipol Başakşehir, Manchester United karşısında tutunamadı

Medipol Başakşehir, Manchester United karşısında tutunamadı

Bursa'da bugün hava nasıl olacak? (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Bursa'da bugün hava nasıl olacak? (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Çok Okunan Haberler

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler