DOLAR

18,6358$% -0.02

EURO

19,5056% 0.5

STERLİN

22,5154£% -0.21

GRAM ALTIN

1.052,76%0,11

ÇEYREK ALTIN

1.701,00%-0,17

BİTCOİN

302371฿%-1.71053

Akşam Vakti a 17:46
Bursa KAPALI 10°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
  • Anasayfa
  • DÜNYA
  • İşte Dünya Kupası’nda alınan sonuçlar ve günün programı

İşte Dünya Kupası’nda alınan sonuçlar ve günün programı

Katar'da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası başladı. TRT'den yayınlanan dev kupa, 18 Aralık Pazar günü oynanacak finalle sahibini bulacak. İşte turnuvanın programı...

Yayın: 23.11.2022 16:12 - Güncelleme: 23.11.2022 16:12

DÜNYA KUPASI’NIN MAÇ PROGRAMI 

20 Kasım Pazar:

Katar-Ekvador: 0-2

21 Kasım Pazartesi: 

İngiltere-İran: 6-2

Senegal-Hollanda: 0-2

ABD-Galler: 1-1

22 Kasım Salı:

Arjantin-Suudi Arabistan: 1-2

Danimarka-Tunus: 0-0

Meksika – Polonya: 0-0

Fransa – Avustralya: 4-1

23 Kasım Çarşamba: 

Fas – Hırvatistan: 0-0

16.00 Almanya – Japonya / TRT 1

19.00 İspanya – Kosta Rika / TRT 1

22.00 Belçika – Kanada / TRT 1

24 Kasım Perşembe:

13.00 İsviçre – Kamerun / TRT 1

16.00 Uruguay – Güney Kora / TRT 1

19.00 Portekiz – Gana / TRT 1

22.00 Brezilya – Sırbistan / TRT 1

25 Kasım Cuma:

13.00 Galler – İran TRT 1

16.00 Katar – Senegal / TRT 1

19.00 Hollanda – Ekvador / TRT 1

22.00 İngiltere – ABD / TRT 1

26 Kasım Cumartesi:

13.00 Tunus – Avustralya / TRT 1

16.00 Polonya – Suudi Arabistan / TRT 1

19.00 Fransa – Danimarka / TRT 1

22.00 Arjantin – Meksika / TRT 1

27 Kasım Pazar:

13.00 Japonya – Kosta Rika / TRT 1

16.00 Belçika – Fas / TRT 1

19.00 Hırvatistan – Kanada / TRT 1

22.00 İspanya – Almanya / TRT 1

28 Kasım Pazartesi:

13.00 Kamerun – Sırbistan  / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1

16.00 Güney Kore – Gana / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1

19.00 Brezilya – İsviçre  / 974 Stadyumu  / TRT 1

22.00 Portekiz – Uruguay / Lusail Stadyumu  / TRT 1

29 Kasım Salı:

18.00 Ekvador – Senegal / Uluslararası Khalifa Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Hollanda – Katar / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Galler – İngiltere / Ahmed bin Ali Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 İran – ABD / Al Thumama Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR 

30 Kasım Çarşamba:

18.00 Avustralya – Danimarka / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Tunus – Fransa / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Polonya – Arjantin / 974 Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Suudi Arabistan – Meksika / Lusail Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

1 Aralık Perşembe:

18.00 Hırvatistan – Belçika  / Ahmed bin Ali Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Kanada – Fas / Al Thumama Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR 

22.00 Japonya – İspanya / Uluslararası Khalifa Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kosta Rika – Almanya / Al Bayt Stadyumu / TRT 1 ya da TRT SPOR

2 Aralık Cuma:

18.00 Gana – Uruguay / Al Janoub Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

18.00 Güney Kore – Portekiz / Eğitim Şehri Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Sırbistan – İsviçre / 974 Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

22.00 Kamerun – Brezilya / Lusail Stadyumu  / TRT 1 ya da TRT SPOR

Şampiyonada, gruplarını ilk iki sırada tamamlayan takımlar, adlarını son 16 turuna yazdıracak.

3 Aralık Cuma-6 Aralık Salı:

Son 16 Turu (8 maç) / TRT 1

9 Aralık Cuma-10 Aralık Cumartesi:

Çeyrek final (4 maç) / TRT 1

13 Aralık Salı-14 Aralık Çarşamba:

Yarı final (2 maç) / TRT 1

17 Aralık Cumartesi:

 Üçüncülük maçı / TRT 1

18 Aralık Pazar:

FİNAL / TRT 1

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Luka Modric tarihe geçti

HIZLI YORUM YAP