DOLAR

18,8273$% 0.08

EURO

20,7401% 0.31

STERLİN

23,3183£% 0.13

GRAM ALTIN

1.182,78%0,18

ÇEYREK ALTIN

1.938,00%0,15

BİTCOİN

453589฿%4.19936

İmsak Vakti a 06:41
Bursa PARÇALI BULUTLU
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

İşte kupada tur atlayan takımlar

Ziraat Türkiye Kupası'nda ikinci eleme turu heyecanı yaşanıyor. Tek maç eleme usulüne göre oynanan karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük kuran 25 takım, tur atladı.

Yayın: 29.09.2022 09:43 - Güncelleme: 29.09.2022 09:43

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası heyecanı yaşanıyor. Turnuvanın ikinci eleme turunda ikinci gün de geride kadı.

Tek maç eleme usulüne göre oynanan karşılaşmalarda rakiplerini yenen 25 takım, adını bir üst tura yazdırdı.

Oynanan maçlarda alınan sonuçlar, tur atlayan ekipler (koyu renkte yazılanlar) ve kalan karşılaşmaların programı şöyle:

27 Eylül Salı:

İnegölspor-BC Group Ağrı 1970: 1-1 (1-2 Uzatmalarda)

Ankaraspor-Kepez Belediyespor: 5-2

Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 0-1

Somaspor-Efeler 09: 1-1 (2-2 Uzatmalarda) (4-5 Penaltılarda)

Kocaelispor-Ayvalıkgücü Belediyespor: 1-4

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Hacettepe 1945: 1-1 (2-1 Uzatmalarda)

28 Eylül Çarşamba:

GMG Kastamonuspor-Nevşehir Belediyespor: 0-0 (5-4 Penaltılarda)

Adıyaman FK-Bartınspor: 0-0 (1-0 Uzatmalarda)

Pazarspor-Mazıdağı Fosfatspor: 1-0

Niğde Anadolu FK-Yomraspor: 2-1

1922 Konyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-2

Etimesgut Belediyespor-Yalovaspor: 3-1

Serik Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 1-0

Kırşehir Futbol-Kilis Belediyespor: 1-1 (2-1 Uzatmalarda)

Ankara Demirspor-Karaman FK: 0-2

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 2-1

Çatalcaspor-Bitexen Sapanca Gençlikspor: 1-1 (2-3 Uzatmalarda)

Ergene Velimeşespor-Elazığ Karakoçan FK: 0-1

Kuşadasıspor-Bulvarspor: 0-1

SarıyerBüyükçekmece Tepecikspor: 3-0

Uşakspor-Malatya Arguvanspor: 2-1

HES İlaç Afyonspor-Amberçay Eynesil Belediyespor: 2-4

Weecoins Kırklarelispor-Siirt İl Özel İdare: 5-0

Şanlıurfaspor-Karşıyaka: 4-2

Bursaspor-Boyabat 1868: 0-1

29 Eylül Perşembe:

14.00 Diyarbekirspor-Kars 36 (Diyarbakır)

15.00 Belediye Derincespor-Amasyaspor FK (Belediye Derincespor Doğal Çim Sahası)

17.00 Menemen FK-Bigaspor (Menemen İlçe)

20.00 Eskişehirspor-Muş 1984 Muşspor (Eskişehir Yeni)

NOT: Tur atlayan takımlar koyu renkle yazılmıştır.

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Beşiktaş turnuvaya veda etti!

Abone Ol

HIZLI YORUM YAP