DOLAR

18,6377$% -0.01

EURO

19,3490% -0.33

STERLİN

22,4900£% -0.31

GRAM ALTIN

1.048,21%-0,32

ÇEYREK ALTIN

1.696,00%-0,40

BİTCOİN

302032฿%-1.99197

Öğle Vakti a 12:56
Bursa KAPALI
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
  • Anasayfa
  • SPOR
  • Şampiyonlar Ligi’nde 3. hafta heyecanı! işte günün programı

Şampiyonlar Ligi’nde 3. hafta heyecanı! işte günün programı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gruplarda 2022-23 sezonu 3. hafta maçları bugün ve yarın günleri oynanacak.

Yayın: 04.10.2022 11:13 - Güncelleme: 04.10.2022 11:14

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki 1 numaralı organizasyonunda, bugün A, B, C ve D gruplarında, çarşamba günü ise E,F, G, H gruplarında maçlar oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 3. hafta maçlarının programı şöyle:

Bugün

A Grubu: Liverpool (İngiltere) Rangers (İskoçya) (22.00), Ajax (Hollanda) – Napoli (İtalya) (22.00)

B Grubu: Porto (Portekiz) – Bayern Leverkusen (Almanya) (22.00), Club Brugge (Belçika) – Atletico Madrid (İspanya) (22.00)

C Grubu: Bayern Münih (Almanya) – Viktoria Plzen (Çekya) (19.45), Inter (İtalya) – Barcelona (İspanya) (22.00)

D Grubu: Olimpik Marsilya (Fransa) – Sporting (Portekiz) (19.45), Eintracht Frankfurt (Almanya) – Tottenham (İngiltere) (22.00)

5 Ekim Çarşamba:

E Grubu: Salzburg (Avusturya) – Dinamo Zagreb (Hırvatistan) (19.45), Chelsea (İngiltere) – Milan (İtalya) (22.00)

F Grubu: Leipzig (Almanya) – Celtic (İskoçya) (19.45), Real Madrid (İspanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna) (22.00)

G Grubu: Manchester City (İngiltere) – Kopenhag (Danimarka) (22.00), Sevilla (İspanya) – Borussia Dortmund (Almanya) (22.00)

H Grubu: Juventus (İtalya) – Maccabi Haifa (İsrail) (22.00), Benfica (Portekiz) – Paris Saint-Germain (Fransa) (22.00)

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Türkiye-Almanya maçı ne zaman, saat kaçta?

HIZLI YORUM YAP