GÜNCEL BURSA BURSASPOR EKONOMİ DÜNYA MAGAZİN YAŞAM SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT SPOR TEKNOLOJİ COVİD-19
Bursa
-18°
Sisli
DOLAR 0
EURO 0
ALTIN 0
BİST

EN ÖN: Bekliyorum!

30 Aralık 2019 Pazartesi, 20:13

Aralık ayı itibariyle 2019 senesinin en son ve tabii ki en önemli yazısında buluştuk. 2020'den beklentilerim o kadar çok ki... Yaz yaz bitmez. 2019'u değerlendirmek istemiyorum, bonuslarını ve kredilerini çok kullandı. Diğer seneler ile kıyaslayınca bizi üzen ve yoran bir sene oldu. Mucize diyebileceğim güzellikler de yaşadık tabii ki. Asla nankörlük etmek istemem. En büyük temennim; önümüz aydınlık ve güçlü yarınlara inanarak, geleceğe güvenle bakmak istiyoruz.

Bekliyorum, bekliyorum hem de neler neler? Geldi geliyor derken kucağımıza oturan 2020'ye çok iş düşüyor. Geride kalan zor günlerin ve hasarların onarılması için kendisine büyük bir fırsat veriyorum. Yine inançla, tebessümle ve güvenle istiyorum. Göreceğim güzel günleri yaşamak için sabırsızlanıyorum.

Hatta mucizeler bekliyorum. Nasıl mı, çok basit anlatıyorum;

Yiyip yiyip kilo almamak en çok istediğim şey, harcayarak para kazanmak, oturarak kas yapmak ve fön çektirdiğim zaman 12 ay sönmesin istiyorum, samimiyetsiz kişiler ego odasında tutuklu kalsınlar diliyorum. Arkamdan dedikodu yapanların burunları uzasın, yalan söyleyenler ve etraflarını üzenler tez vakitte değişsin, hak yiyenler göçmen kuş olup istedikleri yere uçsunlar gitsinler, özgürce... Affetmek istiyorum, temiz kalbim kirlenmesin istiyorum, aşkım sevgim bitmesin diliyorum, daha çok yardım etmek, ihtiyaç sahibi kişilere daha kolay ulaşabilmek istiyorum.

Geleceğe güvenmek istiyorum, komşumun ayakkabılarını kapı önünden içeri almasını diliyorum, yerlere tükürmeyen, çöp atmayan bir toplum arıyorum, kaygı ve şüpheleri geride bırakmak ve emin adımlarla ilerleyebilmek en büyük hayalim.

En Bursa ailesi olarak sizlere hizmet etmeye devam ederek, iyi işler çıkarmanın peşindeyiz. Bugüne kadar bizimle olduğunuz için öncelikle sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunar, bu sene de sağlık, sıhhat, şans, başarı, sevgi, aşk ve bereketli iş rastlıkları ile birlikte olmayı dileriz.

Sizler de isteyin, çağırın ve bekleyin... Temiz bir gelecek ile güzel günlere...

EN ÖNCE:

İnan, güven ve iste...

Sakin bir ev, kendi yetiştirdiğimiz çiçekler, ilham verecek kitaplar, sevilmeye değer, kıymet bilen dostlar, acı ve pişmanlık vermeyen masum eğlence ve çılgınlıklar, gerçeğe bağlılık, ümit ve sevgi dolu bir yürek dünyanın bütün zevklerinden daha değerlidir.

Yorum Yapın

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yazarın Diğer Yazıları