GÜNCEL BURSA BURSASPOR EKONOMİ DÜNYA MAGAZİN YAŞAM SAĞLIK KÜLTÜR-SANAT SPOR TEKNOLOJİ COVİD-19
Bursa
33.02°
Açık
DOLAR 8.44
EURO 10.07
ALTIN 492.35
BİST 1.393

EN ÖN: Believe it...

23 Ocak 2019 Çarşamba , 19:11

O'na inan...

Danışmanlığını yaptığım bir marka için bir slogan gerekliydi ve içimden "Believe it" geldi. Sonra bu terim beni dev heyecanlandırdı ve içinde bir çok mana sakladığına inandım. O kadar coşkuluydum ki köşe yazım bile bu olabilir diye çıldırdıM (Bilirsiniz tepkim hep coşkuludur zaten).

Anlamı çok güçlü bu iki kelime birlikteliğinin bana anlatıkları mı?

O'na inan...

Allah'a inan, vicdanına inan, kendine güven, geleceğe inan, yapılanlara güven, teslimiyetçi ol, kararlarına inan, sana verilen hizmetleri kabul et, senin için dönen bu dünyaya inan, ailene inan, arkanda olanları yarı yolda bırakma, iç sesini dinle, sana anlatılanlara inan...

Güvenmekle ve kabul etmekle başlar her şey hayatta. Kabul et ve ilerle. Ben aileme yürüyebilir miyim dediğimde, koş dediler. Çünkü bana ve kaderime inanıyorlardı. Ben de hep koştum. Allah'a ve bize açtığı yola inandık. Kader çizgimize, alın yazımıza güvendik. Ve ben hala inanıyorum. Sevgime ve aşka inanıyorum bir kere. Samimiyetime güveniyorum. Açacağı kapılara inanıyorum.

Ocak ayı ile başlayan sene içindeki tüm ayların "aşk" ayı olduğunu kabul edersek, her ne konuda olursa olursun aşk gücünüzü kullanın ve O'na inanın. Serin kanlı kararlar alın ve tebessümü unutmayın. Tebessüm size olmaz dediğiniz her türlü kapıyı açacaktır.

En önce: Aşk ve sevgi ile kalın... Ben öyle yapacağım.

Yorum Yapın

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!


İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Yazarın Diğer Yazıları