DOLAR

18,5867$% -0.01

EURO

18,1409% -0.27

STERLİN

20,6208£% -0.83

GRAM ALTIN

1.016,53%-0,61

ÇEYREK ALTIN

1.665,00%-0,71

BİTCOİN

365229฿%-1.34968

Akşam Vakti a 18:46
Bursa HAFİF YAĞMUR 15°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

CEV Şampiyonlar Ligi’nde kura heyecanı

Türk takımlarının yer alacağı Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Şampiyonlar Ligi'ndeki grup kuraları yarın Belçika'da çekilecek.

Yayın: 15.09.2022 14:23 - Güncelleme: 15.09.2022 14:23

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tören, yarın TSİ 19.00’da başkent Brüksel’de yapılacak.

Türkiye’yi gruplarda, kadınlarda VakıfBank, Fenerbahçe Opet ve Eczacıbaşı Dynavit, erkeklerde ise Ziraat Bankkart ile Halkbank temsil edecek.

Kura çekimi, CEV Youtube kanalından canlı yayımlanacak.

Grup kuraları öncesi torbalar şu şekilde oluştu:

Erkekler

1. Torba: Cucine Lube Civitanova (İtalya), Sir Sicoma Monini Perugia (İtalya), Grupa Azoty Kedzierzyn-Kozle (Polonya), Jastrzebski Wegiel (Polonya), Berlin Recycling Volleys (Almanya).

2. Torba: Trentino Diatec (İtalya), Aluron CMC Warta Zawiercie (Polonya), VfB Friedrichshafen (Almanya), SWD powervolleys Düren (Almanya), Knack Roeselare (Belçika).

3. Torba: Decospan VT Menen (Belçika), Ziraat Bankkart, Halkbank, Montpellier Volley UC (Fransa), Tours VB (Fransa).

4. Torba: ACH Volley Ljubljana (Slovenya), CEZ Karlovarsko (Çekya), Vojvodina NS Seme Novi Sad (Sırbistan), elemelerden gelecek 2 takım.

Kadınlar

1. Torba: A. Carraro Imoco Conegliano (İtalya), Vero Volley Monza (İtalya), VakıfBank, Fenerbahçe Opet, Grupa Azoty Chemik Police (Polonya).

2. Torba: Igor Gorgonzola Novara (İtalya), Eczacıbaşı Dynavit, Developres Rzeszow (Polonya), LKS Commercecon Lodz (Polonya), Volero Le Cannet (Fransa).

3. Torba: ASPTT Mulhouse (Fransa), Allianz MTV Stuttgart (Almanya), SC Potsdam (Almanya), CS Volei Alba Blaj (Romanya), C.S.M. Targoviste (Romanya).

4. Torba: Maritza Plovdiv (Bulgaristan), SC Prometey Dnipro (Ukrayna), elemelerden gelecek 3 takım.

ad826x90
ad826x90
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Müller’e hırsızlık şoku! Zarar büyük…

HIZLI YORUM YAP